Kısaca Hakkımızda

Stay in focus with Ozcan Advertising...

Özcan Reklam 1995 yılında Kırıkkale'de kurulmuştur. 2000 yılında çorum'a taşınmıştır. Ve çorum'un ilk Reklamcıların'dan olmuştur. Firmamız yarım yüzyıla yakın zaman dilimi içerisinde kendini sürekli yenileyerek, yurtiçi bir çok projeye atmış olduğu imzalarla, sektörümüzün önde gelen firmalarından birisi olmuştur. Kurulduğumuz günden bu yana değişmeyen tek şey mesleğimize olan sevgimiz,saygımız ve ideallerimizdir. Gelişmiş son teknoloji Lazer Kesim, Fiber Lazer Markalama ve Dijital Baskı makine parkımız ve tecrübeli personelimiz ile müşterilerimize ölçü-keşif,grafik tasarım,üretim,sevkiyat, montaj ve montaj sonrası hizmetlerini hızlı ve zamanında vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Firmamızın bugünleri gelmesinde katkısı bulunan tüm müşterilerimize,dostlarımıza ve personelimize şükranlarımızı sunuyoruz. 

 

Misyonumuz

1995’den beri kaliteli hizmet ve asgari maliyet anlayışıyla, sektöründe öncü firma olma yolunda emin adımlarla yürümeyi, teknolojisi ve deneyimli personeliyle güvenilirliğini sürdürmeyi ilke edinmiş bir marka olarak hizmet vermekteyiz.

 

Vizyonumuz

Yerel bazdaki öncülüğümüzü yurt genelinde verdiğimiz hizmetlerle pekiştirerek ulusal bazda kaliteli hizmet veren çevreye duyarlı, saygın, güvenilir ve tercih edilen bir marka olmak.