Özcan Reklam Hakkımızda

Özcan Reklam 1995 yılında Kırıkkale' de kurulmuştur. 2000 yılında Çorum' a taşınmıştır. Ve Çorum' un ilk reklamcıların' dan olmuştur. Firmamız yarım yüzyıla yakın zaman dilimi içerisinde kendini sürekli yenileyerek, yurtiçi ve yurtdışı atmış olduğu imzalarla, sektörümüzün önde gelen firmalarından olmuştur. Kurulduğumuz' dan bu yana değişmeyen tek şey mesleğimize olan sevgimiz, saygımız ve ideallerimizdir. Gelişmis son teknoloji Lazer Kesim, Fiber Lazer Markalama ve Dijital Baskı makine parkurumuz ve tecrübeli personelimiz ile müşterilerimize ölçü-keşif, grafik tasarım, üretim, sevkiyat montaj ve montaj sonrası hizmetlerini hızlı ve zamanında vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Firmamızın bu günlere gelmesinde katkısı bulunan tüm müşterilerimize, dostlarımıza ve personelimize şükranlarımızı sunuyoruz.

 

 

Misyonumuz

1995' den beri kaliteli hizmet ve asgari maliyet anlayışıyla, sektörün' de öncü firma olma yolunda emin adımlarla yürümeyi, teknolojisi ve deneyimli personeliyle güvenirliğini sürdürmeyi ilke edinmiş bir marka olarak hizmet vermekteyiz.

 

 

Vizyonumuz

Yerel bazdaki öncülüğümüzü yurtiçi ve yurtdışındaki verdiğimiz hizmetlerle pekiştirerek kaliteli hizmet veren çevreye duyarlı, saygın, güvenilir ve tercih edilen bir marka olmak.